półki dla dzieci

półki i wieszaki
pokaż 1 do 12 (ze wszystkich 12 produktów)
  • strony:
  • 1

pokaż 1 do 12 (ze wszystkich 12 produktów)
  • strony:
  • 1
Z reguły nic nie funkcjonuje w pokoju dziecięcym bez odpowiednich półek. Podczas gdy dawniej dzieci musiały zadowolić się tylko najpotrzebniejszymi rzeczami, współczesne dziecko ma zwykle ogromną kolekcję różnych zabawek, pluszaków, ubrań itp. Aby pomieścić to wszystko w zwykłym pokoju dziecięcym, potrzebne jest coś więcej niż zwykła szafa i może jedna komoda. Na szczęście oferujemy szeroką gamę półek i wieszaków dla dzieci. Tworzą one niezbędną przestrzeń do przechowywania dokładnie tam, gdzie w przeciwnym razie niewykorzystane miejsce zostałoby zmarnowane. Półki ścienne są dostępne w wielu różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie ten model, który idealnie pasuje do istniejącego wyposażenia pokoju dziecięcego.

Czy Twoja córeczka jest zamiłowaną małą księżniczką? W takim razie nie idź na żadne kompromisy przy zakupie półki ściennej i wybierz odpowiedni model – na przykład z ozdobną koroną i w delikatnym różu – w sklepie internetowym Oli i Niki. Twoje dziecko będzie zachwycone! To samo dotyczy sytuacji, gdy twój synek jest na „etapie pirata” i zachwyca się wszystkim, co ma związek z wilkami morskimi. W takim przypadku mamy dla niego w naszym programie również  odpowiednią półkę ścienną, pięknie zaprojektowaną z przyciągającym wzrok sterem.

Półki ścienne w naszym sklepie internetowym pochodzą albo z własnej produkcji, albo od producentów znanych marek, do których jakości jesteśmy w 100% przekonani. Sprzedajemy wyłącznie półki i inne meble dziecięce, które są zabezpieczone farbami nieszkodliwymi dla zdrowia. Naszym celem jest maksymalne bezpieczeństwo Twojego dziecka. Materiały na nasze półki są również starannie dobierane i starannie przetwarzane. W końcu za kilka lat półka powinna nadal niezawodnie spełniać swoją funkcję i jednocześnie pięknie wyglądać. Dlatego też większość mebli oferowanych przez Oli i Niki wykonana jest z litego drewna – materiału, którego charyzmą i naturalnością nie da się prześcignąć.

zapisz się do newslettera: