łóżeczka niemowlęce

łóżeczka niemowlęce
pokaż 1 do 15 (ze wszystkich 15 produktów)
  • strony:
  • 1

Łóżeczko białe Laurino

Łóżeczko białe Laurino
od 2.490,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  4 tygodnie

  zobacz

Łóżeczko statek morski

Łóżeczko statek morski
od 5.990,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  5 tygodni

  zobacz

Łóżeczko z koroną niebieskie

Łóżeczko z koroną niebieskie
od 2.980,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  4 tygodnie

  zobacz

Łóżeczko karoca różowa

Łóżeczko karoca różowa
od 4.600,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  5 tygodni

  zobacz

pokaż 1 do 15 (ze wszystkich 15 produktów)
  • strony:
  • 1

Głęboki, spokojny sen to jeden z najważniejszych aspektów dla rozwoju niemowląt i małych dzieci. Tutaj maluchy czerpią siły, aby zdrowo się rozwijać i przetwarzać wszystko, czego doświadczyły podczas długiego dnia. Jeśli chodzi o zakup łóżeczka niemowlęcego , Twoje dziecko zazwyczaj nie ma wpływu na decyzję. Większość łóżeczek jest kupowana jeszcze przed narodzinami dziecka. Dlatego tym bardziej ważne jest, aby pomyśleć o wszystkim przed zakupem i ostatecznie wybrać odpowiedni model.

 

W trosce o spokojny sen malucha proponujemy tylko sprawdzone i bezpieczne łóżeczka dla niemowląt od znanych producentów. Łóżeczka niemowlęce z naszej oferty produkowane są tylko z bezpiecznych materiałów najwyższej jakości. Tradycyjne łóżeczka niemowlęce wykonane są z drewna, ponieważ jest to najbardziej naturalny i zdrowy materiał. Dzięki temu łóżeczka zachwycają swoim wykonaniem, designem, a także funkcjonalnością. Nasze łóżeczka oprócz swojej funkcjonalności, zachwycają wyglądem i ciekawym stylem. Ponieważ każde łóżeczko niemowlęce powinno być zarówno praktyczne, jak i piękne. Dzięki dużej gamie naszych produktów możemy dopasować łóżeczko niemowlęce do własnych potrzeb. Możemy wybrać klasyczne łóżeczko drewniane bez dodatkowych opcji lub bardziej rozbudowaną wersję z np. szufladami, które stworzą dodatkowe i praktyczne miejsce do przechowywania pieluszek czy przytulanek. Niektóre łóżeczka oferują również wyjmowane szczebelki z dłuższej ścianki – w ten sposób umożliwiając maluszkowi samodzielne wydostanie się z łóżeczka. Ponadto łóżeczka niemowlęce powinny mieć różne poziomy regulacji wysokości, co zwiększa bezpieczeństwo snu i ułatwia wyciąganie dziecka. W przypadku łóżeczek Oli & Niki zwracamy szczególną uwagę na wszystkie kryteria bezpieczeństwa, m.in. B. prawidłowy rozstaw szczebelek. W ten sposób można wykluczyć urazy, które mogłyby powstać w wyniku utknięcia główki dziecka.

 

W Oli & Niki stawiamy na wysokiej jakości łóżeczka niemowlęce o fantastycznie pięknych wzorach, które zamienią pokój maluszka w przytulne i bajkowe miejsce. Łóżeczka niemowlęce z naszej oferty spełnią najwyższe wymagania i z pewnością zadowolą zarówno rodzica, jak i dziecko. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalne łóżeczko ze szczebelkami w kształcie statku morskiego lub karocy ksieżniczki oraz stylowe łóżeczka niemowlęce Laurino z ozdobnymi frezami i o wyjątkowo romantycznym kształcie. Proponujemy również klasyczne polskie łóżeczka dla dzieci z kolekcji Bellamy Good Night, Bellamy Pinette, Bellamy Toteme, Bellamy Nomi, Bellamy Lotta czy Bellamy Ines.

 

W naszym dziale łóżeczek niemowlęcych mamy dla was mnóstwo możliwości i wiele wspaniałych propozycji, dzięki którym z pewnością znajdziecie coś, co spełni Wasze oczekiwania i potrzeby i upiększy zarazem pierwszy pokój maluszka.


zapisz się do newslettera: