dekoracje ścienne

dekoracje ścienne
pokaż 1 do 15 (ze wszystkich 15 produktów)
  • strony:
  • 1

baner ścienny ABC

baner ścienny ABC
promocja 115,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  na stanie 3-5 dni

  zobacz

pokaż 1 do 15 (ze wszystkich 15 produktów)
  • strony:
  • 1

Dekoracja ścienna pokoju dziecięcego to wspaniały i bardzo kreatywny temat. W pierwszych latach życia dziecka decydują o tym głównie rodzice, a zwłaszcza mamy. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru wiele efektownych rzeczy i akcesoriów, które sprawią, że pokój dziecięcy będzie ładny i przytulny. Dekoracje, oprócz mebli, są niezbędnym elementem, który charakteryzuje klimat pokoju dziecięcego. Meble niemowlęce lub dziecięce zwykle pozostają w pokoju dziecięcym przez wiele lat, a dekoracja może być częściej zmieniana lub modyfikowana. Gdy dzieci dorastają, zmieniają się również ich upodobania i potrzeby  wraz z różnymi etapami rozwoju. Projekt pokoju dziecięcego można w każdej chwili dostosować do aktualnych życzeń przy pomocy dekoracji.

Przy wyborze dekoracji główną rolę odgrywa kolor. Znajdują się tu dekoracje w pastelowych kolorach, które sprawiają, że pokój jest przyjazny i jasny. Z kolei dekoracje w mocnych kolorach wydają się radośniejsze i żywsze. Odpowiednią dekoracją określasz styl pokoju dziecięcego. Czy to dekoracje zabawne, romantyczne, czy stylowe lub nowoczesne - wszystko jest możliwe. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria we wszystkich stylach do aranżacji pokoju dziecięcego. Dużą popularnością cieszy się również styl skandynawski i naturalny styl Boho. Charakteryzuje się naturalną kolorystyką i materiałami. Ten rodzaj dekoracji tworzy szczególnie domową i ciepłą atmosferę.

W sklepie Oli&Niki znajdziesz piękne filcowe rośliny i girlandy, bambusowe lampki, rattanowe półeczki urocze domki dla ptaków tworzące niepowtarzalne dekoracje ścienne. Zainspiruj się różnorodnością naszych wspaniałych produktów. Chętnie pomożemy Ci w wyborze.


zapisz się do newslettera: