przechowywanie

przechowywanie
pokaż 1 do 45 (ze wszystkich 45 produktów)
  • strony:
  • 1

pokaż 1 do 45 (ze wszystkich 45 produktów)
  • strony:
  • 1

Przechowywanie w pokoju dziecięcym

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz przeróżne kosze, organizery i pojemniki do przechowywania zabawek, pojedyńcze lub w większych zestawach, z pokrywką lub bez, które pomogą w organizacji przestrzeni w pokoju dziecka. A miejsca do przechowywania nigdy nie jest za wiele - o tym wiedziały już nasze mamy i babcie! Zwłaszcza w pokoju dziecięcym brakuje miejsca, co często wynika tylko z braku wykorzystania dostępnej przestrzeni. Przechowywanie w pokoju dziecięcym to zatem kwestia, o którą powinni zadbać wszyscy rodzice.

W sklepie internetowym Oli & Niki znajdziesz wiele kreatywnych i pięknych rozwiązań, dzięki którym skutecznie powiększysz przestrzeń w pokoju dziecięcym. Bardzo popularne sa kosze i pojemniki tekstylne wykonane z różnych materiałów i o różnej wysokości i pojemności. Takie kosze na zabawki to doskonałe miejsce na przechowywanie skarbów malucha. Są one ponadto mięciutkie i przyjemne w dotyku.

Inną grupę stanowią kosze z surowców naturalnych takich jak wiklina czy trawa morska, które idealnie pasują do pomieszczeń w stylu Boho. Jest to wspaniałe rozwiazanie dla ceniących naturalne wnętrza rodzicow. W naszej ofercie mamy urocze kuferki wiklinowe, koszyki i szkatułki marki Little Dreams, które upiększą każdy pokój, nie tylko dziecięcy.

Dla dzieci z bardzo dużą ilością zabawek polecamy duże skrzynie do przechowywania. Skrzynia na zabawki idealnie pomoże w utrzymaniu porządku w dziecięcym pokoiku, może takze służyć jako dodatkowa dekoracja. Zamykane drewniane skrzynie na zabawki, najlepiej na kółkach z pewnością przydadzą się w każdym pomieszczeniu.

Dzięki dużej gamie rozmiarów, kolorów i wzorów każdy z pewnością znajdzie pojemniki pasujące do jego wnętrza. Odpowiednio zaplanuj pokój dziecięcy i stwórz swojemu dziecku jak największą swobodę.


zapisz się do newslettera: