lampy dla dzieci

lampy dla dzieci

kategorie:


pokaż 1 do 50 (ze wszystkich 61 produktów)

Lampka sarenka Egmont

Lampka sarenka Egmont
559,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  2 tygodnie

  zobacz

Lampka kot Cleo Egmont

Lampka kot Cleo Egmont
420,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  1-2 tygodni

  zobacz

Lampka miś Egmont

Lampka miś Egmont
350,00 zł

( plus koszt dostawy )

czas dostawy:  2-3 tygodnie

  zobacz

pokaż 1 do 50 (ze wszystkich 61 produktów)

Niestety często zbyt mało uwagi poświęca się tematyce lamp dziecięcych czy światła w pokoju dziecięcym. Dobre światło jest tak ważne - dla rozwoju oczu, koncentracji i relaksu i nie tylko! Wszystko to można  zoptymalizować za pomocą odpowiednich lamp dziecięcych.

Aby pomóc Ci wybrać odpowiednie lampy dla dzieci, poniżej zebraliśmy kilka ważnych wskazówek. Lampa sufitowa to uniwersalne źródło światła w pokoju dziecięcym, którym oświetlone jest całe pomieszczenie. W związku z tym należy przywiązywać dużą wagę do ich wyboru. Do pokoju dziecięcego idealnie nadają się ściemniane lampy, za pomocą których można samodzielnie bezstopniowo regulować jasność. Pamiętaj też, aby wybrać lampę sufitową, która nie wystaje zbyt daleko w głąb pomieszczenia. Ponieważ pokój dziecięcy jest zawsze używany jako plac zabaw, w przeciwnym razie lampa dziecięca mogłaby zostać szybko uszkodzona.

Tak jak lampa sufitowa służy jako podstawowe oświetlenie w pokoju dziecięcym, tak lampa na biurko ma bardzo szczególny cel: optymalnie oświetlić miejsce zabaw i miejsce pracy dziecka. Z reguły stosuje się tu lampy z regulowanym ramieniem, dzięki czemu światło można skierować dokładnie tam, gdzie jest potrzebne. Ważną rolę odgrywa tutaj również dobór odpowiedniego źródła światła. Lampy światła dziennego idealnie nadają się do pokoju dziecięcego, ponieważ mniej męczą oczy i sprawiają, że wszystkie kolory wyglądają jak najbardziej naturalnie.

Dziecięce lampki na stolik nocny powinny zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa w swoim miejscu do spania oraz bezproblemowe zasypianie. W zamian wytwarzają szczególnie miękkie i harmonijne światło. Istnieją programowalne lampki do pokoi dziecięcych, które stopniowo zmniejszają natężenie światła, a następnie same się wyłączają. Kinkiety lub lampy z motywami doskonale nadają się do oświetlania niektórych obszarów, na przykład kącika zabaw w pokoju dziecięcym. Idealnie wpasowują się w wystrój całego pokoju dziecięcego. Podaruj swojemu dziecku lampę, która najlepiej odpowiada jego preferencjom i potrzebom.

Zaawansowana technologia LED wkracza również w obszar lamp do pokoi dziecięcych. Nie tylko są szczególnie energooszczędne, ale także się nie nagrzewają - duża zaleta dla bezpieczeństwa w pokoju dziecięcym. Duży wybór różnych lamp do pokoju dziecięcego znajdziesz w sklepie internetowym Oli & Niki. Rozejrzyj się i wybierz razem z dzieckiem idealne lampy dziecięce.

zapisz się do newslettera: