szafki nocne

pokaż 1 do 7 (ze wszystkich 7 produktów)
  • strony:
  • 1

pokaż 1 do 7 (ze wszystkich 7 produktów)
  • strony:
  • 1
Nawet jeśli Twoje dziecko nie potrzebuje szafki nocnej przy swoim pierwszym łóżeczku - przyjdzie czas, kiedy to się zmieni. Wszyscy znamy zalety stolika nocnego: jest naszym niemym służącym obok łóżka i oferuje najlepsze miejsce na lampkę nocną, budzik, książki, napoje, lekarstwa itp. Taka dziecięca szafka nocna jest również absolutnie przydatna dla dzieci, dzięki czemu ważne przybory nie muszą być porozrzucane na podłodze lub w innym miejscu pokoju dziecięcego. Tutaj możesz umieścić swoje ulubione pluszaki i książki, które właśnie przeczytałeś, a wszystko jest starannie i schludnie ułożone.

W naszym sklepie internetowym mamy duży wybór różnych szafek nocnych do pokoju dziecięcego i młodzieżowego w różnych rozmiarach i oczywiście w kolorze wybranym przez Twoje dziecko. Wszystkie meble łączy wysoka jakość i staranne wykonanie. Wszystkie stoliki nocne mają zaokrąglone rogi i krawędzie, dzięki czemu można zminimalizować ryzyko skaleczenia. Powierzchnie posiadają wysokiej jakości lakiery, oczywiście z nietoksycznych materiałów, dzięki czemu nie są bezpieczne dla Twojego dziecka.

Przyjrzyj się kolekcji naszych szafek nocnych. Niezależnie od tego, czy jest to pokój dziewczynki w delikatnym różu, czy typowy jasnoniebieski pokój chłopca - w naszym asortymencie mamy odpowiedni stolik nocny spełniający wszystkie wymagania. Szafki nocne Oli i Niki możesz ustawić tuż przy łóżku, ale także w dowolnym innym miejscu w pokoju dziecięcym. Modele świetnie prezentują się wszędzie i mają dużo miejsca do przechowywania zabawek, książek itp. A miejsca do przechowywania w pokoju dziecięcym nigdy nie ma za dużo. Przy okazji: Mamy również duży wybór różnych lampek nocnych pasujących do wybranego stolika nocnego. Wystarczy rozejrzeć się w naszym sklepie.

zapisz się do newslettera: